חברת MCapital מתמחה בהשגת תשואות גבוהות להשקעה של לקוחותיה, על ידי סחר תוך יומי בנכסים פיננסים. המסחר בשוק ההון עבר תמורות, השתדרג והשתכלל עם השנים, ולכן אסטרטגיות מסחר שעבדו בעבר כבר אינן תקפות היום. אנו ב-MCapital מבינים זאת היטב, ולכן במרוצת השנים פיתחנו אסטרטגיות מסחר חדשניות שאינן מושפעות מכוחות השוק. אנו מנצלים את התנודתיות של השוק והופכים אותו ליתרון, כך שגם כאשר השוק יורד אנו מצליחים ליצור רווחים נאים עבור המשקיעים שלנו.
 

בעוד שחברות אחרות סוחרות בנכסים פיננסיים לטווח ארוך ומעמידות את ההשקעות של לקוחותיהן בסיכון, אנו מתמחים בסחר תוך יומי החסין מפני משברים. אנו מבצעים את המסחר בתוך שניות ודקות, תוך ביצוע גידור סיכונים באמצעות שיטות ומתודולוגיות מסחר מגוונות שפיתחנו.

בניגוד לחברות אחרות שמיישמות אסטרטגיה אחת על כל הנכסים הפיננסים, אנו רואים כל מניה כנכס בפני עצמו. אנו בונים אסטרטגיה ייחודית לכל מניה ומניה, ובכך מגדילים את פוטנציאל הרווח של המשקיעים.

 

בנוסף לכך, במסגרת פעילות המסחר שלנו אנו לא מסתפקים בניתוח טכני בלבד, אלא מבצעים ניתוח פונדמנטלי מעמיק של החברות הנסחרות, לרבות בחינת דוחות כספיים של החברות השונות ושימוש באמצעי טכנולוגיה. הצוות המקצועי של MCapital, בוחן, משפר ועורך אופטימיזציה של אסטרטגיות ההשקעה מדי יום, בהתאם להתפתחויות השוק המשתנה באופן תכוף. אתם מוזמנים להצטרף לקהל לקוחותינו וליהנות מתשואות גבוהות עבור ההשקעה שלכם.

רואי מאיר | מייסד MCapital

רואי מאיר נחשב לילד הפלא של עולם המסחר.
בעל ראש אנליטי, אהבה למספרים וחוסן מנטלי החשוב מאוד בתחום.

בעברו עבד כסוחר במשרד נוסטרו וכן עסק במשך שנים במסחר בשוק ההון. לאחר שצבר ניסיון וידע נרחב בתחום הסחר התוך יומי וניתוח עסקאות, החליט רואי לפנות לדרך עצמאית וייסד את חברת MCapital.

רואי בנה ופיתח אסטרטגיות מסחר ייחודיות שהוכיחו את עצמן לאורך השנים. הוא מייעץ לאנשי עסקים ומשקיעים רבים שעולים אליו לרגל, על מנת ללמוד ממנו כיצד לבצע מסחר תוך יומי.
בכל קרן בה מושקעים כספי לקוחות MCapital, גם רואי משקיע את כספו הפרטי. הוא מנהל את ההשקעות של לקוחות החברה באותה זהירות ואחריות בה הוא מנהל את השקעות הפרטיות שלו, ומייצר עבורם תשואות ורווחים גבוהים. 

"בזכות האסטרטגיות הייחודיות וגידור הסיכונים של Mcapital, המשקיעים שלנו יכולים לישון טוב בלילה. אנו מקפידים תמיד להיות עם היד על הדופק, ופועלים כדי שכל משקיע ייהנה מתשואות גבוהות בתוך דקות. גם בתקופות בהן השוק בנסיקה וגם בשעות משבר, המשקיעים שלנו יכולים להרוויח". רואי מאיר, מייסד MCapital

צרו קשר

לתיאום פגישת ייעוץ

053-8266583

השלושה 2, תל אביב יפו | מגדל אדגר 360 קומה 17

roee@mcapital.co.il

© 2020 כל הזכויות שמורות לMCapital.